Karşıyaka Klima Servisi Karşıyaka


Karşıyaka Klima Servisi olarak Kavurucu sıcak yaz aylarında oluşacak olası klima arızaları, sıcak günlerde gününüzü kabusa çevirebilme ihtimaline sahiptir. Buna karşı önceden önleminizi alarak Karşıkaya Klima Servisi'nin numarasını kaydetmelisiniz.

Özellikle yaz aylarında havaların bunaltıcı sıcaklarına karşı, klima kumandası evimizde ve ya mekanımızda en çok kullandığımız araçtır. Fakat zaman zaman yaşanan klima arızaları, servis beklemesi, tamirat süresi derken insanı çığırından çıkarabilmektedir. Karşıyaka Klima Servisi olarak, yaşanan tüm bu sıkıntılardan sizleri kurtarıp, hızlı ve garantili çözümler bulmaktadır.

Karşıyaka da sadece klima servisi değil, klimanızda oluşabilecek arızalanmalara karşı, yıllık klima bakımı ve klima servisi hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz. Tek yapmanız gereken, bizi arayarak iletişeme geçmek. Servis ekiplerimiz mümkün olan en kısa sürede söz verdiği saatte adresinize gelecek ve klimanızda oluşan arızayı giderecektir.


Klima Servisi Karşıyaka Telefon:
0 232 372 1 367


Önemle Uyarıyoruz…

Karşıyaka Klima tescilli bir markadır tüm telif hakları saklıdır. Hiç bir bayilik, servislik ve web sitesi oluşumuna izin vermemiştir.

Sadece ve sadece kendi bünyesinde satış ve servis hizmetleri vermektedir. Web sitelerinde Karşıyaka Klima adı altında faaliyet gösteren korsan kurum veya şahıslara itibar etmeyiniz.

Tek resmi web sitemiz www.karsiyakaklima.com.tr ‘dir.